Меню сайта

Категории раздела

Видео

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 132

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2012 » Июнь » 8 » Володимир Даниленко вимагає від Президента присвоїти Путивлю почесне звання «Місто партизанської слави»
17:04
Володимир Даниленко вимагає від Президента присвоїти Путивлю почесне звання «Місто партизанської слави»
Путивль  8 червня 2012 року у залі засідань Верховної Ради України був оголошений депутатський запит народного депутата України, першого секретаря Сумського обкому КПУ Володимира Даниленка до Президента України стосовно присвоєння місту Путивль Сумської області почесного звання «Місто партизанської слави» з нагоди відзначення  125 річчя з дня народження двічі Героя Радянського Союзу Сидора Артемовича Ковпака, з урахуванням його вагомого внеску у визволення України від фашистських окупантів у роки Великої Вітчизняної війни.
  За направлення зазначеного запиту до Президента України проголосувало 238 народних депутатів. 
  У своєму запити Володимир Даниленко наголошує на тому, що сьогодні Путивль перетворився у невеличке провінційне містечко з чисельністю населення близько 16 тисяч жителів та є районним центром Сумської області. Залишившись осторонь залізниці, місто не має потужної промисловості. Зазвичай, такі міста називають «малими». Але саме ці «малі міста» й зберігають для прийдешніх поколінь нашу велику історію.
  Путивль має неофіційний статус «Місто партизанської слави», даний статус є гордістю мешканців Путивля та є важливим прикладом для виховання майбутніх поколінь на подвигу їх співвітчизників.
  Володимир Даниленко зазначив, що їм вже зареєстрований проект Постанови Верховної Ради України про присвоєння місту Путивль Сумської області почесного звання "Місто партизанської слави" № 9675.
Метою проекту є прийняття рішення Верховної Ради України про присвоєння місту Путивль Сумської області почесного звання «Місто партизанської слави».
  Нажаль зазначений проект постанови не підтримав профільний комітет спираючись на невластиві функції Верховної Ради України щодо присвоєння почесних звань та відсутності відповідного Положення.
При цьому звертаю увагу, що відповідно до п.25 частини першої статті 106 Конституції України Президент України нагороджує державними нагородами, встановлює президентські відзнаки та нагороджує ними. Так, відповідно до частини першої статті 6 Закону України "Про державні нагороди” саме Президент України присвоює вищий ступінь відзнаки - звання "Герой України” та інші почесні звання.
  «Надаючи місту Путивль статус «Місто партизанської слави» Ви не лише дозволите відновити історичну справедливість і по заслузі оцінити безсмертний подвиг її захисників у роки Великої Вітчизняної війни 1941–1945 років, збережете його в пам’яті вдячних нащадків.»,- зазначив народний депутат.
Просмотров: 678 | Добавил: symu-okp | Рейтинг: 0.0/0