Меню сайта

Категории раздела

Видео

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 132

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2014 » Февраль » 24 » Заява Президії ЦК Компартії України щодо ситуації в Україні
15:39
Заява Президії ЦК Компартії України щодо ситуації в Україні
Президія Центрального Комітету Компартії України висловлює глибоке і щире співчуття з приводу трагічних подій, які призвели до масової загибелі людей під час силового протистояння у Кієві і інших містах України.
Президія ЦК Компартії України заявляє про неприпустимість подальшої ескалації насильства і наполягає на повному припиненні вогню та будь-яких дій, спрямованих на розпалювання громадянської ворожнечі.
Президія ЦК Компартії України покладає всю провину за кров і братовбивство, на тих, хто за 22 роки панування олігархічних кланів довів народ до межі терпіння і тих, хто сьогодні свідомо у боротьбі за владу кинув людей на смерть. 
З самого початку Компартія наполягала виключно на демократичному і мирному шляху розв’язання спірних питань. Враховуючи багатоманітність поглядів у суспільстві і з метою запобігти насильству, ми запропонували оголосити Всеукраїнський референдум, щоб люди мали можливість вільно вирішити, як жити далі. Але влада і так звана "опозиція” спільними зусиллями заборонили його проведення і у боротьбі за посаду Президента, у боротьбі за право грабувати простий народ, розв’язали громадянську війну.
Президія ЦК Компартії України нагадує, що саме комуністи першими запропонували план мирного виходу з суспільно-політичної кризи, коли ще не пролилася жодна крапля крові: прибрати з вулиць всі кримінальні угрупування, сісти за стіл переговорів, призначити технічний уряд, провести широку політичну реформу, скасувати посаду Президента або, на першому етапі, обмежити його повноваження і перейти від президентсько-парламентської до парламентської республіки. Ні влада, ні так звана "опозиція” такий план не підтримали, натомість разом зробили все, аби сьогодні пожежа війни палала по всій Україні. 
Президія ЦК Компартії України звертається до всіх політичних сил, громадських організацій, до всіх громадян України, ми звертаємося до "польових командирів" і керівників силових структур із закликом зробити все, аби жодна людина більше не постраждала. Ми закликаємо прийняти наш план мирного врегулювання і забезпечити мирне небо для народу України, забезпечити мир і спокій у державі.
Забезпечимо мир – з’явиться і можливість для розбудови справді народної держави, а не держави олігархів, під яким б знаменами вони не стояли і якими гаслами б не прикривалися.
Ще раз висловлюючи глибоке співчуття рідним та близьким загиблих, Компартія заявляє, що завжди була, є і буде разом з простим народом, разом з трудящими України.

Президія ЦК Компартії України

Просмотров: 279 | Добавил: kpu-putivl | Рейтинг: 0.0/0