Меню сайта

Категории раздела

Видео

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 132

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2013 » Июнь » 20 » Завдяки втручанню Вікторії Бабич Буринська школа матиме кваліфікованого медичного працівника
12:17
Завдяки втручанню Вікторії Бабич Буринська школа матиме кваліфікованого медичного працівника
 До народного депутата України в травні місяці надійшло звернення трудового колективу Буринської спеціалізованої школи I-III ступенів № 1 з проханням ввести до штатного розпису школи посаду медичної сестри.
  Для вирішення даної проблеми, народним депутатом України Вікторією Бабич було надіслане депутатське звернення до Міністерства освіти і науки України. В результаті чого, за дорученням Міністерства управлінням освіти і науки Сумської облдержадміністрації було вивчено питання організації медичного обслуговування учнів Буринської школи.
  І вже з 1 вересня 2013 року у Буринській спеціалізованій школі I-III ступенів № 1 передбачено введення посади медичної сестри.
  «Я дуже рада, що дане питання отримало свій швидкий, а головне позитивний результат. Хочу зазначити, що  раніше кожна школа мала медичний пункт у якому лікарі турбувались про здоров’я нашої молоді»,- зазначила депутат комуніст.http://obkomsumy.at.ua/news/zavdjaki_vtruchannju_viktoriji_babich_burinska_shkola_matime_kvalifikovanogo_medichnogo_pracivnika/2013-06-19-1105
Просмотров: 369 | Добавил: kpu-putivl | Рейтинг: 0.0/0