Меню сайта

Категории раздела

Видео

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 132

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2014 » Апрель » 11 » Завдяки втручанню Вікторії Булах відновлена робота акушерсько-гінекологічного відділення
10:54
Завдяки втручанню Вікторії Булах відновлена робота акушерсько-гінекологічного відділення

У лютому місяці ми повідомляли про те, що народний депутат України від КПУ Вікторія Булах зареєструвала запит до МОЗ України стосовно недопущення закриття акушерсько-гінекологічного відділення Великописарівської ЦР лікарні.

У запиті, зокрема, зазначено: «…управлінням охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації 15 січня вже підписано наказ «Про тимчасове припинення роботи акушерсько-гінекологічного відділення Великописарівської ЦРЛ». 

Всім зрозуміло, що дані дії можуть призвести до того, що 27 медичних працівників залишаться без роботи. Близько 10 тисяч жіночого населення залишаться без необхідного медичного забезпечення лікарем акушером-гінекологом, забираючи у людей права на якісну гарантовану, своєчасну медичну допомогу.

Слід взяти до уваги і той факт, що нині в районі зареєстровано 55 вагітних жінок, і вже в першому кварталі 22 з них мають народжувати дітей. До того ж, усі жінки після 40 років потребують систематичного огляду гінеколога із проведенням цитологічного дослідження.  Торік уперше виявлено було 4 особи із онкологією на початкових стадіях. Усього на онкологічному обліку в районі перебуває 63 жінки..."

Саме тому, народний депутат звернулася до Міністерства охорони здоров’я України з вимогою не допустити закриття акушерсько-гінекологічного відділення Великописарівської ЦР лікарні та якнайшвидше вирішити дану проблему.

На сьогодні вже маємо позитивний результат. 31 березня 2014 року до народного депутата України надійшла чергова відповідь від МОЗ України, яке повідомило наступні дані: «Станом на 3 березня поточного року відновлена робота акушерсько-гінекологічного відділення Великописарівської ЦР лікарні і акушерсько-гінекологічна допомога жінкам Великописарівського району надається в повному обсязі відповідно до закладу першого рівня».

 

Цвітана Скорина,
помічник народного депутата України

Просмотров: 301 | Добавил: kpu-putivl | Рейтинг: 0.0/0