Меню сайта

Категории раздела

Видео

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 132

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2012 » Декабрь » 30 » Вітання з Новим Роком!
15:15
Вітання з Новим Роком!
Шановні  товариші,  дорогі жителі Сумщини!

Ми перегортаємо останні листки  календаря року, у якому живемо. Відходить в історію рік 2012-й, що був  насичений різними подіями. Кожен прожив його по-своєму, були  позитивні результати і успіхи,  були особливі моменти. Для обласної партійної організації, як для Комуністичної партії України, цей рік особливий, адже  на часі стояли вибори народних депутатів. Результати виборів яскраво продемонстрували настрої людей – Комуністична партія  стала єдиною серед парламентських, хто вдвічі  збільшив результат проти попередніх виборів.
Отже, наша  наполеглива робота  по  соціальному захисту, по  вирішенню багатьох питань конкретних людей, які зверталися  і в обком партії, і до мене, як народного депутата  - не була марною.  І ми її продовжуватимемо і в наступному році.  Адже тільки так, конкретними  справами, можна утверджувати авторитет Комуністичної партії, збільшувати її  активність і значимість у суспільстві.
Давайте побажаємо одне одному у Новому, 2013 році,  миру і спокою, родинного затишку, міцного здоров’я, успіхів у всіх хороших починаннях. Хай горять Ваші серця творчим неспокоєм, хай громадська і партійна робота приносить  задоволення і значимі результати.

З Новим роком, з новим щастям!

Перший секретар Сумського обласного 
комітету Компартії України                           Володимир  ДАНИЛЕНКО
Просмотров: 380 | Добавил: kpu-putivl | Рейтинг: 0.0/0