Меню сайта

Категории раздела

Видео

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 132

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2012 » Май » 06
До народного депутата України Володимира Андрійовича  Даниленка звернулася колишня працівниця Сумського обласного притулку для дітей з проханням допомогти вирішити питання щодо відновлення діяльності цього закладу.
З’ясувалося, що розпорядженням голови Сумської обласної державної адміністрації № 812 від 13.12.2011 року Сумський обласний притулок для дітей було ліквідовано, а натомість відкрито Сумський центр соціально-психологічної реабілітації дітей області. Проте функціонально він не замінює притулку.
 Відтепер сумські діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування і, які опинилися в складній життєвій ситуації, не можуть отримувати необхідну допомогу.
«Якщо з ліквідац ... Читать дальше »
Просмотров: 440 | Добавил: kpu-putivl | Дата: 06.05.2012

22 апреля 1912 года в Петербурге вышел первый номер ежедневной рабочей газеты «Правда». До этого у большевиков была газета «Звезда», которая выходила три раза в неделю.
В России в это время развертывались крупные революционные события. Толчком к ним послужил Ленский расстрел. 4 апреля 1912 года царские власти расстреляли на Ленских (от названии река Лена) золотых приисках в Сибири безоружных рабочих, проводивших мирное шествие против произвола администрации предприятия и ареста членов стачечного комитета.
Было убито 270, ранено 250 человек.
Это кровавое злодеяние царского самодержавия всколыхнуло всю страну. В знак протеста против такого чудовищного преступления во многих городах, промышленны ... Читать дальше »
Просмотров: 718 | Добавил: kpu-putivl | Дата: 06.05.2012