Меню сайта

Категории раздела

Видео

Наш опрос

Оцените мой сайт
Всего ответов: 132

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Форма входа

Главная » 2013 » Декабрь » 4 » Звернення фракції КПУ Путивльскої ради до президента України В.Ф. Януковича
15:24
Звернення фракції КПУ Путивльскої ради до президента України В.Ф. Януковича
Шановний Вітор Федерович!

Незважаючи на протиправний тиск державних владних та судових структур щодо основоположних конституційних прав народу України на референдум в вересні-жовтні 2013 року по ініціативі громадян України в різних регіонах країни відбулися 19 зборів, на яких були розглянуті питання доцільності проведення всеукраїнського референдуму за народною ініціативою з питання визначення геополітичного курсу країни.

На 15 листопада 2013 року ініціативна група згідно Закону України «Про всеукраїнський референдум» при необхідних 3 мільйони зібрала 3,5 мільйонів підписів в підтримку проведення всеукраїнського референдуму з питання зовнішньополітичного вектору держави: «Чи підтримуєте Ви приєднання України до Митного союзу Республіки Білорусь, Республіки Казахстан і Російської Федерації? Так. Ні. »

Віддавши свої голоси на підтримку референдуму щодо зовнішньоекономічного вектору України, наші громадяни наочно продемонстрували своє бажання брати найактивнішу участь у вирішенні найважливіших для країни питань. Отже, згідно діючого законодавства, громадяни України визначились, що Всеукраїнському референдуму за народною ініціативою бути!

Сьогодні в країні різко загострилася соціально-політична обстановка, під грубим тиском європейських держав деякі політичні сили хочуть знехтувати народним волевиявленням і змусити керівництво України підписати невигідний для України договір про асоціацію з ЄС.

Ми вважаємо, що оголошення Всеукраїнського референдуму з питання визначення вектора зовнішньоекономічної інтеграції є єдино можливим варіантом цивілізованого вирішення з набираючого обертів суспільного протистояння. Будь-який інший варіант загрожує поставити Україну на грань відкритого і масового громадянського конфлікту, в якому можуть постраждати ні в чому неповинні люди.

Ми звертаємось до Вас, як до гаранта Конституції, щоб ви прислухались до думки громадян і в найкоротший термін був проведений Всеукраїнський Референдум щодо вступу Україну у Митний Союз з Росією, Білоруссю та Казахстаном.

Тільки Митний Союз - шлях до врятування України

Керівник фракції у Путивльський  раді                                   А.М. Подшивайлов

Дата

 


Просмотров: 275 | Добавил: kpu-putivl | Рейтинг: 0.0/0